KARGI KOYU ve AKVARYUM TEKNE TURU

Datça’nın en güzel koylarından biri olan KARGI KOYU, aynı zamanda dağdan gelen soğuk suyunda karıştığı pırıl pırıl bir yerdir. Datça Tekne Turları servislerinde Datça’yı ziyaret eden yerli yabancı turistin en çok tercih ettiği yer Kargı Koyu geniş otoparklı plaj işletmelerine sahiptir.

Teknemizi tercih ederek KARGI KOYU ve bu koya komşu diğer bir kaç küçük koyu da görebilir, denizde bir kaç saat geçirebilirsiniz. Tercihen, sabahları 3-5, öğleden sonraları 3-5 saatlik ya da tam gün tekne turu hizmetlerinden birini almak için şimdi bizi arayabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Teknemizde, kapalı bir kamara, kamarada kapalı bir wc, kamara dışında mini mutfak, arka da 4 kişinin rahatlıkla oturabileceği düzen, teknenin önünde kamaranın üzerinde 2 kişinin yatarak güneşlenebileceği yer vardır.

Teknemizi dilerseniz 2 dilerseniz 4 dilerseniz 6 kişi olarak kiralayabilir, Datça Koy Gezileri için rota belirleyebilirsiniz.

Yemek ve içecek olarak dilediğiniz beraberinizde getirebilirsiniz. Aşırı içki kullanmak, Ateşli Cihazlar Kullanmak, Nargile ya da Mangal Yapmak hem can hem de mal güvenliği nedeniyle yasaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir