Balahan Apart Otel Datça Kızlan
Mar17

Datça’da Nerede Kalınır, Konaklanır?

Datça Tatil Rehberi, Datça'da Konaklayacak Yerler 0 Yorum

Datça’da nerede kalınır, diye sormak işin en kolay kısmı. En kolay yanı da her yerinde kal, bir gün orada, bir gün burada… Gönül öyle bir hovardalık tavsiye ediyor, çünkü her yeri görülesi, yaşanısı bir yarımada. Üstelik Türkiye’den başlayıp 70 km açığa kadar uzanan dev bir ada. Datça Otel, Motel, Apart, Pansiyon, Çadır, Karavan ve Teknede konaklama alternatifleri sunuyor. Tercih etmesi dile kolay, son karar sizin tabi.

Karaincir Koyu, etrafı apartlarla ve pansiyonlarla çevrili, ilk durağınız neden Karaincir olmasın. 2 KM sonra Kızlan var mesala. Kızlan, köy havasını verir, sabah yürüyüşleri çok farklı duygulara sürükleyebilir sizi, ayrıca Ege sularını kucaklayan Gereme Koyu’na en kolay ulaşabildiğiniz yerdir Kızlan. Aynı zamanda Kızlanaltı Koyu’na en yakın yerleşim yeri ve Karaincir sadece 2 km mesafededir.

Merkeze 10 km Mesafede Konaklanabilecek Yerler… 

Kara İncir’de ve Kızlan’da konaklayabileceğiniz, en uygun fiyatlarla ve en keyifli şekilde konaklayabileceğiniz 2 yeri tavsiye etmek isteriz.

Sevgi Apart Datça Karaincir Balahan Tatil Evi Datça Kızlan

Datça Merkezde Konaklanabilecek Yerler… 

Datça Merkez’de Kumluk ve Taşlık Plajı’na komşu, merkeze 500 m. mesefede Datça Boğaziçi bölgeleri konaklama için 2 güzel tercihi var.

Lara Apart Otel Datça Merkez Antik Apart Datça